DİA Yazılım

Kurumunuzun işleyişini maksimum verim ve minimum efor ile yönetebilmeniz adına ihtiyaç duyacağınız tüm esnekliği sunuyoruz.

Sektördeki tecrübemiz ve uzman ekibimizin bilgi birikimiyle işletmenizin dijital dönüşümünü sorunsuzca tamamlıyoruz. 

İşletmenize özel çözümlerle, kurumunuza ait tüm süreçlerin yönetimini hem daha verimli hale getiriyoruz hem de karlılığınızı artırıyoruz.

dia-yazilim-uygulamasi

DİA Yazılım Uygulaması

Dijital çağa ayak uyduramamak, kurumunuz için telafisi oldukça zor olacak sonuçlar doğurabilir.

İşletmenizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak profesyonel dokunuşu DİA ile deneyimleyin.

İhtiyaç duyduğunuz tüm yönetim bileşenlerinin hem kurulum hem de uygulama aşamasını destekliyoruz.

Neden DİA Yazılım Kullanmalısınız?

İşinizi yönetirken kullanacağınız yazılımda hem sürat hem de esnekliği bir arada arayanlardansanız, çözümlerimiz bu beklentilerinizi her alanda karşılayacak.

Ticaretin her aşamasında rakiplerinizin önüne geçmek için elinizdeki fırsatları değerlendirmede gecikmeyin.

neden-dia-yazilim-kullanmalisiniz

DİA Yazılımın Özellikleri

users

Daha dinamik bir üretim süreci

Satın alma ve satış süreçleriyle entegrasyon sağlayarak üretim süreçlerinize dinamizm katıyoruz.

lock

Sorunsuz ve masrafsız muhasebe

DİA çözümlerinin tam donanımlı muhasebe yazılımı ile her ölçekten işletmeye sorunsuz ve masrafsız muhasebe yönetimi sunuyoruz.

rocket

Hızlı ve güvenli hesap yönetimi

DİA profesyonelliğinde hem hızlı hem de güvenli hesap yönetimi sunuyoruz.

rocket

Depo ve stok yönetimi kontrolünüz altında

DİA çözümleri ile kurumunuzun depo ve stok yönetimine tam anlamıyla hakim olun.

adam

Zaman ve mekandan bağımsız bir yönetim

DİA Mobil sürümü ile online dünyanın sınırlarını kaldırıyoruz.

dia-yazilimin-ozellikleri

Sıkça Sorulan Sorular

DİA yazılım nedir?

DİA yazılım modüler yapıya sahip esnek bir ERP çözümüdür. İki adet sürümü vardır. Bunlar, DİA ERP Standart ve DİA Enterprise ERP sürümleridir. DİA ERP Standart paketi, standart KOBİ’lerin her gereksinimini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu paketin içerisine herhangi bir işletmenin ihtiyaç duyabileceği tüm iş süreçleri dahildir. Bunlardan başlıca olanları ise satış, satın alma, ön muhasebe ve stok süreçleridir. Bir standart DİA yazılım sürümü ile işletmenizin tüm bu temel iş süreçlerini kolayca yürütebilirsiniz. Bu süreçlerin herhangi bir aşamasıyla ile ilgili de DİA destek ekibinden destek sağlayabilirsiniz.

DİA yazılım Enterprise ERP sürümü ise kurumsal yapısı daha oturmuş ve nispeten daha büyük işletmeler için uygundur. Enterprise paketi, temel düzeyde, standart sürüm ile aynı özelliklere sahiptir. Bununla birlikte hem daha fazla veri işleyip saklayabilecek hem de daha fazla çalışan tarafından kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sürümün DİA destek kapsamı da paket içeriğine bağlı olarak daha geniştir. DİA yazılım, işletmenizin tüm iş süreçlerini uzaktan da kolayca yürütebilmeniz adına bir mobil uygulaması sunmaktadır. Bu uygulama, en az masaüstü uygulaması kadar stabil bir performans sergilemektedir. 

DİA yazılım ile üretim süreçlerinizi yönetebilir misiniz?

DİA yazılım, modüler yapısı sayesinde son derece esnek bir ERP sistemidir. Yazılımın bu esnekliği, işletmenizin tüm iş süreçlerini hızlı ve eksiksiz bir şekilde yönetebilmenizi sağlar. Üstelik bunu yaparken son derece sade bir ara yüzle kullanım kolaylığı da sağlamaktadır. DİA yazılımın modüler yapısının sunmuş olduğu en önemli olanaklardan birisi de üretim süreçlerinin kolayca yönetilmesidir. Bunu yapmak için en büyük yardımcınız DİA yazılım üretim yönetimi modülü olacaktır. DİA yazılımının üretim yönetimi modülü sayesinde işletmenize ait tüm malzeme kaynaklarını, iş gücünü ve üretim araçlarını kolayca yönetebilirsiniz. Üretim aşamasının bu önemli unsurlarını daha etkili bir şekilde kontrol ederek, piyasanın ihtiyaç duyacağı her ürünü zamanında ve uygun maliyet ile üretebilirsiniz. 

DİA yazılım ile genel muhasebenizi takip edebilir misiniz?

Bildiğiniz gibi içerisinde bulunduğumuz dünya ile birlikte iş dünyası da artık tamamen dijitalleşiyor. Bu durum da işletmelerin fatura ve tahsilat gibi tüm muhasebe işlemlerini dijital ortama taşıma zorunluluğunu beraberinde getiriyor. DİA yazılım, muhasebe modülü ile bunu yapabilmeniz için esnek ve basit bir yol sunuyor. Bu modülü Windows işletim sistemine sahip herhangi bir bilgisayardan kullanabilirsiniz. DİA yazılım muhasebe modülü aynı zamanda mobil kullanım için de son derece uygundur. Bu modülü hem Android hem de iOS işletim sistemli mobil cihazlarınızda kolayca kullanabilirsiniz. Muhasebe modülü üzerinden mobil sürüm ile gerçekleştirebileceğiniz işlemlerin başında ise DİA muhasebe e-fatura işlemleri geliyor.

DİA yazılım ile hangi ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz?

DİA yazılım, sektör ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde analiz edebilecek düzeyde geliştirilmiştir. Bu yazılım sayesinde hem geleneksel hem de e-ticaret ile gerçekleştireceğiniz tüm süreçlerde her zaman güncel kalabilirsiniz. DİA yazılım, başta işletmenizin temel süreçleri olmak üzere, kurumunuzun işleyişinde gerçekleşen her süreçte en büyük yardımcınızdır. Başta e-ticaret, satış, satın alma, muhasebe, finans ve personel yönetimi olmak üzere işletmenizin tüm kritik süreçlerini yönetme konusunda büyük kolaylıklar sağlar.

DİA yazılım ile stok ve depo süreçlerinizi nasıl yönetebilirsiniz?

Depo, stok ve envanter gibi varlıklar, işletmelerin en değerli varlıkları arasında yer almaktadır. Bu sebeple, depo ve stok gibi değerli varlıkların doğru veya yanlış yönetimi, işletmelerin karlılık oranlarını doğrudan etkileyen en önemli etkenler arasındadır. Çünkü, depo ve stok yönetimi, işletme verimliliği ile organik bir bağa sahiptir. DİA yazılımının çözüm ortaklarına sağlamış olduğu depo ve stok yönetimi modülü birçok süreçte işletmenizin en büyük yardımcısı olacak. Bu modül ile işletmenizin üretim, tedarik, dağıtım ve pazarlama döngüleri arasında yer alan tüm süreçleri kolayca yönetebileceksiniz.

DİA yazılım ile üretim süreçlerinizi nasıl yönetebilirsiniz?

Üretim süreçlerinizin sorunsuz işlemesi konusunda uzman DİA destek ekibine her zaman güvenebilirsiniz. DİA destek ekibi, üretim süreçlerinizi en uygun yönetim anlayışıyla kontrol edebilmenize yardımcı olur. Bu ekip üretim süreçlerinin her aşamasında meydana gelen kritik öneme sahip olaylarla ilgili anlık raporlamalar sağlayarak sürecin aksamadan işlemesine katkıda bulunur. DİA destek ekibinin sağlamış olduğu raporlar sayesinde üretim tesislerinizin tüm malzeme kaynaklarının durumunu takip edebilirsiniz. Aynı zamanda iş gücü ve üretim araçlarının durumu hakkında da anlık bilgiler edinebilirsiniz. DİA yazılım ile üretim yönetimini etkileyen en önemli süreç olan girdilerden çıktı elde etme süreçlerini de eksiksiz bir şekilde planlayabilirsiniz. DİA yazılım üretim yönetimi modülü, yalnızca üretim tesislerinizin kaynaklarını ve teknolojik altyapısını yönetmenize olanak sağlamakla kalmaz. Aynı zamanda üretim tesislerinizin ve tüm üretim süreçlerinin organizasyonel altyapısını da en ince detayına kadar düzenleyebilmenize ve yönetebilmenize de imkan tanır.

DİA yazılım ile satış süreçlerinizi nasıl yönetebilirsiniz?

Satış süreci, işletmelere karlılık getiren en önemli süreçtir. Bu yüzden, işletmeler satış dinamiklerini ve bu dinamiklerin içerisinde bulundukları döngüleri doğru anlamalı ve yönetmelidir. DİA yazılım, tüm bu satış süreçlerini doğru anlamanız ve yönetebilmeniz adına satış modülü ile yanınızdadır. Satış yönetimi modülü sayesinde, işletmenizin piyasaya sunmuş olduğu ürünlerin ve hizmetlerin pazarlama aşamasından siparişine ve oradan da satışın tamamlanmasına kadar geçen tüm süreci takip edebilirsiniz. Üstelik, bu süreçlere anında müdahale edebilir ve satış yönetimi süreçlerinin aksamadan devam etmesini sağlayabilirsiniz.

DİA yazılım ile genel muhasebenizi nasıl takip edebilirsiniz?

DİA yazılım, her ölçekten işletmenin genel muhasebe işlemlerini aksatmadan takip edebilmesine yardımcı olan esnek bir muhasebe modülüne sahiptir. Bu modül, esnek yapısı sayesinde birçok muhasebe işlemleriniz için özelleştirilmiş raporlar oluşturabilmenizi sağlar. Buna örnek olarak en başta kendi belirlemiş olduğunuz zaman ve tutar aralıklarında raporlar oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra kurumunuzun içerisinde bulunmuş olduğu her türlü bankacılık faaliyetlerini de bu modül üzerinden takip edebilirsiniz. Bu modül ile aynı zamanda, kolayca, muhasebe departmanlarının kullanmakta olduğu temel mali tablolar olan bilanço ve gelir tabloları da oluşturabilirsiniz. Modül, uluslararası işlemleriniz için de kolaylık sağlayacak döviz kuru ile işlem yapma özelliğine de sahiptir. Muhasebe yönetimi modülü sayesinde topluca muhasebeleşme oluşturabilmek için tüm fatura hareketlerinizi, dilediğiniz gibi süzebilme imkanına da sahipsiniz. 

sikca-sorulan-sorular